czerwca 21, 2017

Zacznij tutaj


Cześć,
nazywam się Daria, autorka bloga Pen Pals Community Poland.

Jeśli jesteś nową osobą w świecie
listów i pocztówek to miejsce jest dla Ciebie!


Wiem, że na początku bywa ciężko zrozumieć jak to wszystko działa i od czego zacząć, bo sama przez to przechodziłam. Dlatego postanowiłam założyć tego bloga i pomóc wszystkim zainteresowanym.

Jeśli chcesz poznać mnie trochę lepiej zapraszam na stronę O mnie.

Aby było Ci łatwiej odnaleźć potrzebne na początek informacje przygotowałam listy najpotrzebniejszych postów z każdej kategorii.


Pen pals - listy

Pen Pal to osoba, z którą piszemy listy, czyli znajomy z listów. W tej kategorii znajdziecie więc wszystkie informacje na temat listów zaczynając od tego gdzie takiej osoby szukać przez przykładowe listy po możliwości rozbudowania korepondencji.

Postcrossing- pocztówki

Sekcja poświęcona wymianie pocztówek. Ja korzystam z serwisu postcrossing.com, więc na nim oparta jest większość poradników. Znajdziecie informacje jak przygotować swój profil, jak wypisać pocztówkę oraz jak ją ozdobić.

Pocket letters - list z kieszonkami

Forma listu, do której wykorzystuje się koszulkę z 9 kieszonkami i w nich tworzy się różne kompozycje. Sam list wkładany jest zazwyczaj z tyłu do jednej z kieszonek.

  DIY- kreatywne projekty

Różne kreatywne tematy poboczne. Znajdziecie tutaj tutoriale jak wykonać kartki okolicznościowe, zakładki czy inne elementy z papieru oraz trochę informacji o korzystaniu z kalendarzy/plannerów.


Jeśli masz jakieś problemy lub coś jest nadal dla Ciebie nie jasne napisz do mnie na e-mail penpals.poland@o2.pl lub zadaj pytanie w komentarzu poniżej.
Dobrej zabawy!

2 komentarze :

  1. Dzień dobry :-) Niestety nie pisze listów, nie robię kartek bo mam niesprawne ręce za bardzo, ale wysyłam pocztówki do znajomych z nabazgranymi pozdrowieniami bo wiem jakie to miłe. Oznaka pamięci to bardzo cenny podarunek. pozdrawiam serdecznie :-) Robię zdjęcia i to jest mój sposób zapewniania o przyjaźni :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pocztówki to wspaniała oznaka pamięci o bliskich :)

      Usuń

Copyright © 2016 Pen Pals Community Poalnd , Blogger