czerwca 15, 2017

O mnie

Kiedy ostatni raz znalazłeś w skrzynce inny list niż rachunek, czy reklama?

Na świecie są miliony ludzi którzy wymieniają się korespondencją na co dzień. Możesz do nich dołączyć a ja chętnie Ci w tym pomogę.

Kliknij POCZTÓWKI jeśli interesuje Cię wymiana kartek pocztowych z ludźmi z całego świata lub LISTY jeśli chcesz nawiązać dłuższe znajomości poprzez tradycyjną korespondencję
O mnie


Mam na imię Daria i mam 21 lat. Studiuję na uczelni medycznej, ale to listy, pocztówki oraz kreatywne prace są moją pasją.

Jest mi bardzo miło gościć Cię na moim blogu :)

Pamiętam kiedy w gimnazjum w podręczniku do języka niemieckiego po raz pierwszy zetknęłam się z korespondencją z ludźmi z zagranicy których się wcześniej nie spotkało. Pewnego dnia poszukałam trochę w internecie i okazało się, że jest naprawdę dużo osób z którymi mogłabym pisać.
Tak się to wszystko zaczęło :)
 

Później przypadkiem na grupie dla fanów serialu natknęłam się na postcrossing.
Z czasem zobaczyłam jak wielu ludzi za granicą tym się zajmuje i pomyślałam, że może również w Polsce udałoby się zainteresować więcej osób tym tematem oraz stworzyć jedną społeczność. Tak zrodził się pomysł założenia strony na Facebooku, później bloga i kanału na YouTube.

Jest to miejsce dla wszystkich zainteresowanych penpalingiem i postcrossingiem nie zależnie od tego czy jest to dla nich czymś nowym czy zajmują się tym od bardzo dawna.

Jeśli masz ochotę poznać mnie trochę lepiej zapraszam na TAG Liebster Blog Award, gdzie odpowiedziałam na 11 niecodziennych pytań oraz do obejrzenia krótkiego filmiku o moim dniu :) 

KONTAKT

e-mail: penpals.poland@o2.pl

skrytka pocztowa: ul. 1-go Maja 154
                              skrytka pocztowa Nr 11
                              25-648 Kielce 9
 Facebook: Kilk
YouTube: Klik

Instagram: Kilk

6 komentarzy :

 1. żyję dwa razy dłużej od Ciebie :P, a nie wiedziałam, że w czasach internetu są takie cuda. Normalne pocztówki! Dzięki! Już pędzę zapisać się do grupy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że udało mi się Ciebie zainteresować! Dobrej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to miło, że ktoś docenia jeszcze tę tradycyjną formę. Sama wysyłam tylko kartki świąteczne, ale i tak stawiam sobie plusik, bo ja większość życzeń dostaję na telefon i maila. Kiedy ja chodziłam do podstawówki zbieranie pocztówek to była podstawa. Nadal mam dość pokaźny kartonik. Z przyjemnością będę towarzyszyć Twojemu blogowi. Kto wie, może dam się wciągnąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję, że w którymś momencie się skusisz ;)
   Za wysyłanie kartek świątecznych należy ci się bardzo duży plus, bo nawet ta tradycja została ostatnio dość mocno zapomniana, a szkoda.

   Usuń
 4. Obserwuję od jakiegoś czasu, choć dopiero teraz miałam chwilę, by pobuszować dłużej na blogu... WOW! Przekonałaś mnie i własnie zarejestrwałam się na portalu postcrossing. A potem przepadłam, szukając w sklepach kartek idealnie pasujących do osób, do których mam je wysłać... Nie wiedziałam, ze pocztówek jest aż tyle. i to tak cudownych! Kurczę, zafascynowałam się tym... I coś czuję, zę znalazłam kolejne hobby;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie się cieszę! Dla takich chwil warto prowadzić bloga :D Życzę dobrej zabawy!

   Usuń

Copyright © 2016 Pen Pals Community Poalnd , Blogger